top of page

Угода про конфіденційність

Це Положення про конфіденційність розроблене "7979 Таксі Київ" (надалі за текстом - "Ми").

Ми приділяємо велику увагу конфіденційності Ваших даних. Скориставшись нашими послугами, Ви надали нам довіру, і Ми це цінуємо. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зберегти Ваші персональні дані в безпеці.

Це Положення про конфіденційність поширюється на всі види інформації, яку Ми збираємо через Ваш дзвінок на номери та мобільний додаток для мобільних пристроїв iOS і Android.

Ми можемо час від часу змінювати Положення про конфіденційність. Рекомендуємо Вам регулярно перевіряти цю сторінку, щоб залишатися в курсі останніх змін. Якщо Ви не погоджуєтеся з цим Положенням про конфіденційність, Ми просимо Вас утриматися від користування Телефонами та Мобільним додатком.

Які персональні дані Ми збираємо та з якою метою

  • Акаунт: Ви створюєте Акаунт в Мобільному додатку. Ми використовуємо інформацію, яку Ви нам надаєте, щоб ідентифікувати Вас з Акаунтом (Ваше ім'я, номер телефону, історія поїздок). Ми надійно зберігаємо та не передаємо третім особам дані, пов’язані з налаштуваннями та статистичною інформацією, що міститься у Вашому Мобільному додатку.

  • Використання служб Вашого мобільного пристрою: Мобільні додатки можуть отримувати доступ до різноманітних служб та даних Вашого мобільного пристрою, зокрема, але не обмежуючись: до телефонних дзвінків, місцеперебування, та зовнішніх пристроїв зберігання даних (карти пам’яті). Доступ до служб Вашого мобільного пристрою можливий лише у випадку надання Вашої згоди.

    • Розділ «Телефонні дзвінки»: доступ до цього розділу потрібен, щоб Ви могли здійснювати дзвінки в службу таксі, де Ви розміщуєте замовлення, або щоб служба таксі могла зв’язатися з Вами для надання консультації або допомоги. Ми не передаємо дані про телефонні дзвінки третім особам та не використовуємо їх іншим чином, ніж у зв’язку з використанням Мобільних додатків як передбачено цим положенням.

    • Розділ «Місцеперебування»: Ми отримуємо доступ до Вашого місцеперебування з метою забезпечення якості надання послуг, зокрема демонстрації місцеперебування автомобіля служби таксі, який буде виконувати Ваше замовлення. Ми не передаємо ці дані третім особам.

    • Розділ «Запис на карту пам’яті»: Ми можемо записувати на карту пам’яті Вашого телефону деякі технічні тимчасові дані (кеш), пов’язані з використанням Вами Мобільного додатку. Ми не передаємо ці дані третім особам та не використовуємо їх іншим чином ніж для забезпечення безперебійного функціонування мобільного додатку.

  • Юридичні цілі: в деяких випадках Ми можемо використовувати ваші персональні дані для обробки та передачі їх компетентним органам згідно з чинним законодавством України.

  • Здійснюючи замовлення за номерами та через додаток Ви погоджуєтесь на одержання інформаційних та рекламних повідомлень через додаток, електронну почту, текстові повідомлення мобільного оператора ( смс ), для відмови від отримання повідомлень зверніться будь ласка с запитом на адресу  7979ua@gmail.com

Передача Ваших даних третім особам

Ми не передаємо Ваші персональні дані третім особам. Ми надійно зберігаємо та не передаємо третім особам дані, пов’язані з налаштуваннями та статистичною інформацією, що міститься у Вашому Мобільному додатку (статистика виконаних замовлень тощо).

Як Ми захищаємо ваші персональні дані

Відповідно до чинного законодавства України Ми дотримуємося належних заходів безпеки, щоб запобігти несанкціонованому доступу до персональних даних та їх неправомірному використанню.

Ми застосовуємо відповідні корпоративні системи та дотримуємося певних процедур з метою захисту та охорони наданих нам персональних даних. Ми також використовуємо заходи безпеки та застосовуємо технічні та фізичні обмеження для використання персональних даних та отримання доступу до них на наших серверах. Лише працівники, в яких є особливі права та дозволи, мають право доступу до персональних даних під час виконання своїх обов'язків. 

Як з нами зв’язатися?

Питання, коментарі та запити щодо Положення про конфіденційність вітаються та направляються на адресу електронної пошти: 7979ua@gmail.com. Ви також можете зв'язатися з нами, якщо вважаєте, що Ми володіємо неправильною інформацією про вас, що Ми більше не маємо права використовувати Ваші персональні дані або якщо у вас є інші питання щодо використання Ваших персональних даних. Якщо Ви впевнені, що Ми порушили Положення про конфіденційність, звертайтеся до нас та повідомте, що саме було порушено даним Положенням про конфіденційність. Ми оперативно розслідуємо Вашу скаргу.

Дата публікації: 01.01.2018 Таксі Київ , такси Киев

bottom of page